R-Go Tools Tastiera ergonomica R-Go Split Break v2 con software Break, tastiera split, QWERTY (IT), con cavo, nero
R-GO TOOLS
Article Code: OC118457 - Vendor Code: RGOSP-ITWIBL - EAN: 8719274490821
Informazioni consegne:
Spese di Consegna: Spedizione Gratuita!Het R-Go Split Break toetsenbord is een ergonomisch gesplitst toetsenbord met geïntegreerde pauzesoftware. Dit toetsenbord stimuleert je om regelmatig pauzes te nemen. Zo blijft de doorbloeding van je lichaam op peil, voorkom je overbelasting en blijf je fit tijdens je werkdag. Het toetsenbord bestaat uit twee losse delen, die je elk in gewenste opstelling kunt plaatsen. Dit splitsen voorkomt een knik in de polsen tijdens het typen. Typen met rechte polsen verlaagt de spierspanning en voorkomt afknelling van pezen en bloedvaten. Door de ingebouwde magneet kun je de twee afzonderlijke delen van het toetsenbord met 1 beweging veranderen in een compact toetsenbord. Het compacte formaat zorgt ervoor dat de muis altijd binnen handbereik ligt. Door de lichte toetsaanslag is er minimale spierspanning aanwezig tijdens het typen. Het toetsenbord is vlak, waardoor je handen en polsen tijdens het typen plat en ontspannen zijn.De LED- kleursignalen in het toetsenbord geven aan hoe gezond je werkt en wanneer het tijd is voor een pauze. Tijdens het typen verandert het lampje van kleur, zoals een stoplicht. Groen betekent ‘goed bezig’, oranje dat het tijd is voor een pauze, rood dat je te lang hebt doorgewerkt. Door deze subtiele kleursignalen ontvang je op een eenvoudige en positieve wijze feedback over je pauzegedrag. Dit product werkt samen met de R-Go Break Software dat de Benelux Office Product Award 2021 heeft gewonnen.
| Dimensioni e peso | |
|---|---|
| Peso | 380 g |
| Peso della tastiera | 380 g |
| Dimensioni tastiera (WxDxH) | 141 x 300 x 9 mm |
| Gestione energetica | |
| Tipologia alimentazione | USB |
| Altre caratteristiche | |
| Durata della garanzia | 2 anno/i |
| Larghezza | 141 mm |
| Profondità | 300 mm |
| Altezza | 9 mm |
| Design | |
| Colore del prodotto | Nero |
| Indicatori LED | Sì |
| Riposo del polso | No |
| Retroilluminazione | No |
| Stile tastiera | Dritto |
| Design ergonomico | Sì |
| Materiali | Alluminio, Plastica |
| Dati su imballaggio | |
| Altezza imballo | 30 mm |
| Profondità imballo | 228 mm |
| Larghezza imballo | 169 mm |
| Peso dell'imballo | 555 g |
| Contenuto dell'imballo | |
| Numero di prodotti inclusi | 1 pz |
| Caratteristiche | |
| Plug & Play | Sì |
| Lunghezza cavo | 1,5 m |
| Connettore USB | USB tipo A |
| Requisiti di sistema | |
| Sistema operativo Windows supportato | Sì |
| Compatibilità sistema operativo Mac | Sì |
| Sistema operativo Linux supportato | Sì |
| Dati logistici | |
| Codice del Sistema Armonizzato (SA) | 84716060 |
| Larghezza scatola principale | 345 mm |
| Quantità per cartone principale | 20 pz |
| Altezza scatola principale | 190 mm |
| Lunghezza del cartone principale | 480 mm |
| Peso del cartone principale | 11,8 kg |
| Tastiera | |
| Linguaggio tastiera | Italiano |
| Struttura tastiera | QWERTY |
| Fattore di forma tastiera | Full-size (100%) |
| Hub USB | No |
| Lettore di impronte digitali | No |
| Dispositivo di puntatura | No |
| Paese di origine | Cina |
| Interruttore a chiave per tastiera | Tasto con meccanismo a forbici |
| Tastiera divisa | Sì |
| Tasti di scelta rapida | No |
| Utilizzo | Universale |
| Utilizzo raccomandato | Universale |
| Interfaccia dispositivo | USB |
| Tecnologia di connessione | Cablato |
| Tasti Windows | Sì |
| Tastiera numerica | No |
| Mouse | |
| Mouse incluso | No |